Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidního saponinu Protodioscinu (standardizace na 60%)

 1. Tribulus Terrestris
 2. Ostatní produkty
 3. Cichorium

Cichorium60 kapslí

Tribulus Terrestris Cichorium

Popis: Cichorium

 • Extrakt z Čekanky obecné
 • Podpora jater
 • Podpora žlučníku
 • Podpora trávení
 • Podpora ledvin

Suchý extrakt z nadzemní části rostliny Cichorium intybus (Čekanka obecná). Obsahuje minimálně 8 % flavonoidů determinovaných jako apigenin, 10 % kumarinů determinovaných jako eskulin a nejméně 5 % taninových sloučenin determinovaných jako tanin. Mimo to obsahuje ještě celou řadu dalších biologicky aktivních látek – kumarinové glykosidy cichoriin a eskuletin a další. Účinky těchto látek souvisí s činností a ochranou jater, činností a stavem žlučníku, podporou trávení a chuti k jídlu.

Játra mohou být poškozena chemikáliemi, antibiotiky, nadměrnou konzumací nezdravých jídel, alkoholu nebo drog, či různými infekcemi. Účinky látek obsažených v Čekance souvisí s pomocí při poškození ze všech těchto oblastí. Rovněž souvisí s normální činností žlučníku a ledvin. Více se o jejích vlastnostech dočtete na blogu eFIA.cz.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

 1. Podporu jater (detoxikace a obnova jaterní tkáně)
 2. Podporu žlučníku a ledvin
 3. Podporu trávení

Hlavní benefity Cichoria VemoHerb

 1. Komplení podpora jater
  • Podpora činnosti
  • Ochrana
  • Podpora při poškození
 2. Podpora žlučníku a ledvin

Balení: 60 kapslí (27 g)

Dávkování: 1-3 kapsle denně.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

Výživové údaje:

Počet dávek v balení: 20-60 1 kapsle*
Extrakt z Čekanky obecné 200 mg (Cichorium intybus; nadzemní část) obsahuje: deriváty kumarinu – 10 % esculin, flavonoidy – 8 % apigenin, taniny- 8 % tanin 400 mg

*1 porce odpovídá 1 kapsli. Balení obsahuje 20-60 dávek.

Složení v 1 kapsli: Extrakt z Čekanky obecné 200 mg (Cichorium intybus; nadzemní část) obsahuje: deriváty kumarinu – 10 % esculin, flavonoidy – 8 % apigenin, taniny- 8 % tanin. Ostatní složky: veganská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrin, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).


Doplněk stravy.

Zpět